FARSKÉ OZNAMY na Tridsiatu druhú nedeľu v Cezročnom období

Po   13. november   17,00   + Milan Kútik, ročná

Ut 14. november   17,00   + Ján Strelec, mesačná

St    15. november   17,00   na úmysel

Pi    17. november   17,00   + Vladimír Haviar (Za Mlynom 5)

So   18. november   17,00   + Jozef Jagerčík st. a prosba o potrebné Božie milosti pre Katarínu Jagerčíkovú (Pri Ihrisku 29)

Ne   19. november     8,00   za farníkov

Št    16. november     7,00   + Miroslav Cút, kňaz

Ne   19. november     9,30   + manžel František, Stanislav Lipa, Elena Oborčoková a Rudolf Zeman (č. 201)

Ne   19. november   11,00   za zdravie a Božiu pomoc pre Auréliu, Matildu a ich rodičov

• Na budúcu nedeľu budeme mať Jesennú zbierku na kňazský seminár. Za všetky vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • V utorok po sv. omši budem v Medzibrode zapisovať nové úmysly na sv. omšu.
  • V stredu po večernej sv. omši pozývam veriacich na biblické stretnutie nad nedeľným evanjeliom do fary v Medzibrode.
  • V sobotu 18.11.2023 pozývam birmovancov na katechézu: H – 8,00 hod.; Ľ – 10,00 hod.; MB – 13,00 hod. a 14,30 hod..
  • Na budúcu nedeľu budem v Ľubietovej zapisovať nové úmysly na sv. omšu.
  • Drahí farníci. Dňa 23.11.2023 (štvrtok) Vás pozývam na púť a výlet v jednom do provinciálneho domu (kláštora) Dcér kresťanskej lásky sv. Vincenta de Paul v Nitre. Počas spoločného dňa sa dozvieme viac o Zázračnej medaile od Panny Márie, budeme tam mať sv. omšu. Obed bude v kláštore. Po ňom navštívime hrad v Nitre. Si pozrieme so sprievodcom katedrálu a diecézne múzeum a dozvieme sa aj o histórii celého hradu. Cena tejto púte je  20,- €. Záväzne prihlásiť sa aj zo zaplatením ceny púte sa môžete u pani kostolníčkach v Medzibrode, Hiadli a Ľubietovej. Teším sa na spoločnú púť.